Пітер Джексон зніме документальний фільм про легендарний британський біт-рок-гурт «The Beatles»

  			Пітер Джексон зніме документальний фільм про легендарний британський біт-рок-гурт «The Beatles»
142409 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сер Пітер Джексон — новозеландський кінорежисер, який став всесвітньо відомим після виходу на екрани кінотрилогії Володар перснів, взявся за створення ще одного шедевру, це документальний фільм про гурт «The Beatles» , а саме про процес запису останньої платівки Let it be. Анонс фільму виходить на 50-річчя фінального шоу «The Beatles».

Let It Be не був остаточним альбомом, який The Beatles записали разом, хоча це був останній альбом, який випустив гурт. Альбом був записаний у січні 1969 року, але Abbey Road був записаний пізніше цього року.  Визнання, який альбом насправді є остаточним альбомом Бітлз, є гарячою темою дискусій серед уболівальників.

The Beatles

Джексон каже : “55 годин архівних кадрів  і 140 годин аудіо, доступного нам, … це як машина часу, яка перевозить нас у 1969 року, і ми можемо сидіти в студії, спостерігаючи за цими чотирма друзями, які разом створюють чудову музику. Він додав: “Після перегляду всіх відеоматеріалів і звукозаписів, які Майкл Ліндсей-Хогг виклав за 18 місяців до їх розпаду, це просто дивовижна історична скарбниця для мене. Я в захваті і шанований тим, що мені довірили цей чудовий матеріал. Створення цього фільму для мене честь».

The Beatles

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео