У США сенатори вимагають розслідувати зв’язки Трампа та Deutsche Bank

112915 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лист опублікований 6 червня, на сайті сенатора від штату Огайо Шеррода Брауна.

Американські сенатори надіслали лист до Федеральної резервної системи США, у якому вимагають розслідувати зв’язки президента Дональда Трампа і його зятя Джареда Кушнера з Deutsche Bank.

Кріс Ван Голлен та Шеррод Браун вимагають від ФРС розслідувати зв’язки Трампа та Кушнера з німецьким банком, заявляючи, що “співробітники банку ігнорували підозрілі дії на рахунках”, пов’язаних з президентом США та його зятем. Також сенатори від Демократичної партії надіслали лист до Deutsche Bank та вимагають відповідей.

Агенція Reuters зазначає, банк відмовився коментувати лист сенаторів. Водночас у ФРС повідомили, що отримали листа від сенаторів і готують відповідь. Станом на 7 червня ні Дональд Трамп, ні прес-служба Білого дому не прокоментували лист сенаторів-демократів.

The New York Times у травні повідомляла, що керівники Deutsche Bank відкинули рекомендації фахівців банку у боротьбі з відмиванням грошей. Вони радили повідомити уряду про декілька підозрілих угод, пов’язаних із підприємствами, які контролює Трамп.

Комітети Палати представників з розвідки та фінансів направили повістки Deutsche Bank в рамках розслідування справи про фінанси американського президента, слідчі підозрювали, що іноземні суб’єкти, зокрема Росія, могли впливати на Трампа або членів його сім’ї.

У квітні 2019 року Трамп, члени його родини та його партнери по бізнесу подали позов проти Deutsche Bank і Capital One. У ньому вони вимагали заборонити фінансовим установам розкривати Конгресу США інформацію про грошові операції Трампа. Однак Deutsche Bank оголосив, що приєднається до законного розслідування та буде надавати слідству інформацію.

Автор: ukr-presinua

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео